Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] 2.0 tsi czy ktoś wycinał rezonator wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] 2.0 tsi czy ktoś wycinał rezonator wydechu

    Nie ma co się rozpisywać trasa jest prosta. Mam złe wieści na następny spot chyba nie dojadę, mam w planach cały maj pracy pod Gdańskiem.

    A Maksiu może jakoś się zgadamy na spotkanie pod koniec tego tygodnia?

    A tak na marginesie unikajcie szpitala na tysiącleciu, straszny syf z fatalną obsługą
    Szybkie proste są dla szybkich samochodów, szybkie zakręty są dla szybkich kierowców.
    SPONSORED BY http://www.detergens.pl USŁUGI PORZĄDKOWE
    SPONSORED BY http://www.hydrotransfer.pl Hydrografika Warszawa

    Mistrz klasy Profi Plus Street OPP WST 2008

  • #2
    [O2] 2.0 tsi czy ktoś wycinał rezonator wydechu

    Witam interesuje mnie polepszenie dzwięku w seryjnym wydechu wiem ze najlepiej by było zrobic cały wydech lub kupić gotowy np Militeka ale skoro jest taka możliwośc to czemu nie spróbować .



    Resonator Delete Facts & FAQ | GOLFMKV.com - VW GTI Forum / VW Rabbit Forum / VW R32 Forum / VW Golf Forum

    Zastanawiam sie jeszcze czy tym rezonatorem jest pierwszy tłumik za katalizatorem ?

    Komentarz


    • #3
      Ja bym podjechał do Przemo-Car albo jak lubisz wycieczki do MGmotorsport (polecam) i zrobił porządny wydech, a nie bawił się w wycinanie tłumików.
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz


      • #4
        z tego co ostanio słyszalem o wydechach w 2.0 TSI to chyba najlepiej ten element zostawić na koniec przeróbek.......ja robie teraz taki eksperyment jako że zależy mi na zachowaniu jak najcichszego auta...robie wszystko, a z wydechu tylko DP...zobaczymy ile wyjdzie..... :diabelski_usmiech ...

        Komentarz


        • #5
          , da rade zrobić cichy wydech. Znaczy jest delikatnie głośniejszy od serii ale jest bardzo przyjemnie.
          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

          Komentarz


          • #6
            Ja oddałem wczoraj samochód do GT Performance. Cały układ wydechowy Turbo-Back 3 cale będzie robione na zamówienie z nierdzewki. Pod koniec tygodnia powinien być gotowy.
            Octavia 2 RS-R 350hp

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X